Tüp Demetleri

Tüp Demetleri

Firmamız, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 2010/35/AB taşınabilir basınçlı kaplar yönetmeliğine uygun olarak sertifikalı tüp demetleri imal etmektedir.

Tüp demetlerimiz TS EN 10961 ve TPED sertifikalarına sahip olup oksijen, azot, argon, karbondioksit, CNG, helyum ve karışım gazlarına uygun imal edilmektedir.

Talebinize göre 9-12-16 adet tüp ile üretilebilen tüp demetlerimizde her tüpe ayrı boru bağlantısı yapıldığından tüpler daha kısa sürede doldurulabiliyor ve pompanız zorlanmıyor.

Sınai ve medikal gazların yanı sıra , karbondioksit, CNG ve hidrojen için de tüp demeti üretimimiz mevcuttur.

-Galvanizli kafes
-Kaynaklı manifold sistemi
-Tüplerin yukarı hareketini engelleyen lazer kesim paslanmaz sac
-Izgara taban
-Logolu müşteri kimlik paneli
-Opsiyonel merkezi manifoldlama sistemi

Tüp Demeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Tüp demeti galvaniz kaplama mı, boyalı mı ?

Galvaniz kaplama ekstra maliyet gerektiren bir özelliktir, ancak boyaya kıyasla daha dayanıklı olması sebebiyle tüp demetinizi paslanma ve korozyona karşı korur ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Manifold (Boru) sistemi kullanım amacınıza uygun mu ?
Piyasada kullanılan eski tip manifoldların bazı sakıncaları nedeniyle geliştirdiğimiz yeni manifold sistemi ile her tüp ana dağıtım borusuna müstakil olarak bağlanmaktadır. Özellikle karbondioksit tüp demetlerinde tüpten tüpe aktarmalı boru sisteminin sakıncaları bulunmaktadır. Her tüpe ayrı giden borulu manifold sistemi kullanıldığında bu sakıncalar ortadan kalkmaktadır. Ana dağıtım borusundan her tüpe ayrı bağlantı, daha hızlı dolum yapmanızı sağlar, pompanız zorlanmaz, tüketiciler acısından da daha verimli gaz akışı sağlar. Ayrıca yeni model manifold sistemi sayesinde her tüpe ayrı vana takılabileceği için tüp demeti içindeki istediğiniz adette tüpe dolum yapma imkanına sahip olursunuz.

Teklif Al

Teklif Al & Et