Özel Gazlar

Özel Gazlar

Dilovası tesisimizde birçok gaz komponenti ile geniş bir yelpazede gaz karışımlarını çok hassas bir şekilde %, ppm ve ppb mertebelerinde ISO6142 metodu ile doldurabilmekteyiz. Dolumunu yaptığımız kalibrasyon ve karışım gazları ile Petrokimya, Kimyasal Üretimi, Otomotiv, Motor Emisyon testleri, AR-GE, Kalite ve Test Laboratuvarları, Sürekli Ölçüm Emisyonu ve Çevre Laboratuvarları, Üniversiteler, Medikal Uygulamalar, Madencilik, Metal İşleme ve diğer birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

En yeni teknoloji ile donatılmış tesisimizde, yüksek saflıkta çeşitli gazlar, standart özel gaz karışımları ve ayrıca özel kullanım alanlarınıza yönelik gaz karışımları sunabilmekteyiz. Gazların üretilmesi ve analizi modern tesis ve laboratuvarlarda konusunda uzman profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Özel Gazlar ekibimiz sanayi tesisleri, laboratuvar ve hastanelerde kullanılan yüksek saflıktaki gazları, kalibrasyon gazlarını, test gazlarını, lazer gazlarını ve kriyojenik gazları Koyuncu Ticaret A.Ş. kalitesi ile sunmaktadır. Bunlara ek olarak gazlarla ilgili işletme ve depolama ekipmanları, teçhizat ve tesisatlar da ürün ve hizmet portföyümüzde yer almaktadır. "Özel Gaz Özel Hizmet’’ sloganıyla siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

Teklif Al

Teklif Al & Et