f

Helyum Gazları

HEYLUM

Saf Helyum ve Balon Gazı
Firmamız balonlarda kullanılmak üzere depozitolu ve Kullan-At tipinde 2 farklı ürün sunmaktadır.

Kullan-At Tüpler
İtalya’dan ithal etmekte olduğumuz Kullan-At balon tüpleri daha çok ev partilerinde kullanılmaktadır. 1,8 lt. veya 2,2 lt.’lik depozitosuz tüplerde satılan Kullan-At tüplerimiz bir çok parti dükkanında ve internet satış sitelerinden satın alınabilir.

Depozitolu Tüpler
%99,99 saflıkta helyum gazı firmamız tüplerine doldurulup satılmaktadır. Depozitolu olarak 2 lt, 5 lt, 10 lt, 40 lt ve 50 lt gibi değişik boylarda satılan tüplerimiz küçük ev partilerinden dev organizasyonlara kadar bir çok kitleye hitap etmektedir.

Yüksek Saflıkta Gaz Helyum
Koyuncu, ithal ettiği %99.999 ve %99.9999 saflık değerlerindeki gaz helyum ile pek çok alandaki uygulamalarda hizmet sunabilmektedir.

Sıvı Helyum
MRI, NMR ve partikül fizik araştırmaları gibi uygulamalarda süper iletken mıknatıslarının soğutulmasında sıvı helyum kullanılmaktadır. Koyuncu, çeşitli hacimlerdeki dewarlar içerisinde %99.999 saflıkta sıvı helyum temin edebilmektedir.

Balon Şişirme Aparatları
A.B.D. den ithal balon şişirme aparatları folyo ve latex balon dolum imkanı sağlar. 60/40 dolum aparatımız balon dolumu esnasında %60 helyum, %40 karışımını otomatik olarak sağlayarak ekonomi sağlar.

Teklif Al

Teklif Al & Et