Bizim Hakkımızda

Bizim Hakkımızda

Koyuncu Ticaret Anonim Şirketi, 1977 yılında sınai gaz üreticisi ve sağlayıcısı olarak kuruldu. 1990'lı yıllara kadar hava gazları ve asetilen ağırlıklı faaliyet gösteren Koyuncu'nun ilk gaz üretim tesisi Eskişehir’de kuruldu.
Ardından Koyuncu ana operasyonunu İstanbul'a taşıyarak Anadolu yakasında az sayıda bulunan dolum tesislerinden birini tesis etti.1990’lı yıllarda firma kaynak gazı karışımlarına odaklanarak bu alanda uzun yıllar lider konumda tüm Türkiye'de ki gaz firmalarına hizmet verdi.
2000’li yılların başında ana faaliyetini gaz ekipmanı ithalat ve ihracatına çeviren Koyuncu, halen birçok uluslararası firmanın Türkiye temsilciliğine sahiptir. Gaz ekipmanlarının yanı sıra, semi-trailer ve ISO tanklarla çevre ülkelere sıvılaştırılmış sınai gaz satışı da yapmaktadır.
Koyuncu, 12’si lisanslı olmak üzere 50'yi aşkın uzman personele sahip. Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki 2 bin metrekarelik merkez ofisinin yanısıra Dilovası-Gebkim Kimyacılar İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde 5 bin metrekarelik modern üretim tesisine sahip olan firmamızın en yeni teknolojik cihazlarla donatılmış "Özel ve Yüksek Saflıkta Gazlar Tesisi" ise sadece ülkemizin değil yurtdışının da bu yöndeki taleplerini karşılıyor.
Koyuncu Tic. A.Ş’nin kurucusu Önder Koyuncu, aynı zamanda ulusal gaz firmalarını tek çatı altında toplayan Sınai ve Tıbbi Gazcılar Derneği, GAZDER’in de kurucusudur

Teklif Al

Teklif Al & Et